Policjantka zaczęła karmić piersią porzucone dziecko.

Bycie matką jest największym szczęściem, a instynkt macierzyński jest uważany za jeden z najsilniejszych. Nie ma znaczenia, czy dziecko jest biologiczne, czy też nie, miłość matki do dziecka tworzy naprawdę szczególną więź, której nie da się zastąpić niczym innym.

Matka będzie matką przez całe życie, dając miłość i opiekę każdemu dziecku, które ich potrzebuje.
To właśnie ten instynkt macierzyński sprawił, że pewna policjantka stała się prawdziwą bohaterką gdy zrobiła coś, co zaskoczyło wszystkich.

Kobieta była akurat na służbie, gdy przywiozła dziecko do Szpitala Dziecięcego. Zostało znalezione głodne na ulicy. W całym budynku rozlegał się jego płacz.

Widząc, że personel szpitala był zbyt zajęty innymi sprawami, zapytała, czy może wziąć dziecko w ramiona i spróbować je uspokoić. Zauważyła, że dziecko wkładało pięść do ust, a każda matka wie, że oznacza to, że dziecko jest głodne.

To właśnie wtedy zadziałał instynkt macierzyński kobiety, która sama była młodą matką. Pod wpływem chwili zaczęła karmić głodne dziecko, pomimo faktu, że personel szpitala nazwał je „brudnym”. W końcu nikt nie wiedział w jakich warunkach wcześniej żyło.

Kobieta powiedział w wywiadzie dla lokalnych mediów: „Smutno było na nie patrzeć, moje serce krwawiło gdy słyszałam jak płacze. Społeczeństwo nie powinno pozostać obojętne na problemy takich dzieci, nie powinno się dopuścić do tego by zostawały bez jakiejkolwiek opieki czy pomocy.”

Według lokalnych mediów dziecko jest najmłodszym z sześciorga rodzeństwa, którym opiekuje się pewna samotna matka. Podobno ciężka sytuacja materialna zmusiła kobietę do porzucenia najmłodszego potomka.

Współpracownica policjantki była pod wrażeniem bezinteresownego czynu swojej koleżanki więc postanowiła zrobić jej zdjęcie i umieścić w Internecie z podpisem:

„Chcę upublicznić ten wielki gest miłości, który wykonałaś dzisiaj dla tego małego dziecka. Nie znasz go a zachowałaś się jak prawdziwa matka. Jestem z Ciebie bardzo dumna.

Wkrótce zdjęcie stało się bardzo popularne w sieci i udostępnione przez kilkadziesiąt tysięcy osób. Przyjaciele i rodzina policjantki byli bardzo dumni z jej gestu i chętnie dzielili się tym w swoich mediach społecznościowych. Zdaniem najlepszej przyjaciółki kobiety świat powinien dowiedzieć się o tej bezinteresownej, bohaterskiej postawie i brać by móc brać z niej przykład i dostrzec jak wiele może zmienić empatia i miłość.

Ty też podziel się tą wspaniałą historią, udostępniając ją innym.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

osiemnaście − trzy =

Policjantka zaczęła karmić piersią porzucone dziecko.