Pewien mężczyzna znalazł puszkę, w której było 20 tysięcy dolarów, ale zobacz, co czekało go później…

Przez prawie dwa lata Sąd Rejonowy w Krzemieniecku myślał o decyzji dotyczącej wykopanej puszki z 20 tysiącami dolarów, którą znalazł pracownik.

Mężczyzna w 2015 roku wykopał słoik, w którym znajdował się prawdziwy skarb. Zabrał pieniądze, a puszkę wyrzucił.

Oskarżony w sądzie wyjaśnił, że puszka owinięta celofanem wypadła mu na taczkę, gdy kopał wykop w pobliżu garażu.

Jednak według ofiary i oskarżenia pracownik zabrał znacznie więcej – mówią, że w garażu zakopano trzy puszki: w jednej – 20 tysięcy dolarów, w drugiej – 8,5 tysiąca, ale w trzeciej – 1350 euro i produkty wykonane ze złota.

Sam oskarżony przyznał się do winy za kradzież pierwszej puszki i pieniędzy. Za zabranie drugiej puszki i złota – nie poczuwa się do winy.

Nie udowodniono faktu kradzieży złota przez mężczyznę. Ostatecznie Sąd uznał mężczyznę winnym popełnienia przestępstwa z art. 5 ust. 185 i wymierzył karę – 7 lat pozbawienia wolności z konfiskatą mienia.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

jeden × 2 =

Pewien mężczyzna znalazł puszkę, w której było 20 tysięcy dolarów, ale zobacz, co czekało go później…