Nie mogłam spać i bolała mnie głowa. Na teście pojawiły się dwie kreski.

Zadzwoniłam do niego bo nie mogłam już wytrzymać sama z tymi myślami. Nie mogłam spać, bolała mnie głowa, a zrobiony test ciążowy wyszedł pozytywnie. Co mam teraz zrobić? Czy uda mi się skończyć studia? Jak powiedzieć o tym rodzicom? Miałam serce w przełyku i nie mogłam skupić się przez pulsowanie wewnątrz głowy.

Wybrałam numer Rafała i czekałam na połączenie, sygnał w telefonie wydawał się trwać wiecznie.

Cześć. Wiem, że jest późno ale nie jestem w stanie zmrużyć oka, nie wiem co robić. Kupiłam test ciążowy, jest pozytywny. Co teraz zrobimy? – wyrzuciłam z siebie za jednym razem.

Usłyszałam po drugiej stronie trwającą wiecznie ciszę, aż wreszcie Rafał odparł:

– Witaj, Kochanie. Powiem Ci co teraz zrobisz – uspokoisz się i położysz się spać, a ja jutro z samego rana do Ciebie przyjadę i załatwimy sprawy w urzędzie stanu cywilnego. Zadzwonimy też do naszych rodziców i powiemy im, że zostaną dziadkami. – głos ukochanego brzmiał spokojnie.

Kolejnego dnia naprawdę przyjechał, w dodatku miał ze sobą wielki bukiet moich ulubionych kwiatów.

Teraz mamy wspaniałą córeczkę, a mi nawet udało się skończyć studia. Okazuje się, że nie ma sytuacji bez wyjścia gdy mamy przy sobie ludzi, którzy nas kochają.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

czternaście + pięć =

Nie mogłam spać i bolała mnie głowa. Na teście pojawiły się dwie kreski.