Moja mama przyszła do mojego domu i powiedziała, że będzie z nami mieszkać.

Miałam nieco ponad dziesięć lat, kiedy moja matka wyszła za mąż po raz drugi. Mój ojczym był przeciwko mnie mieszka z nimi, więc został umieszczony pod opieką mojej babci. Moja mama nie pomogła mi ani mojej babci. Ona była po prostu zachwyceni o swoim nowym mężem. Musieliśmy przetrwać na emeryturze babci. Babcia i jej matka nigdy nie były blisko, co więcej, nie kochały się nawzajem. Na szczęście, choć nie wypadałem z łaski mojej babci.

Kiedyś mówiła mi, że wyglądam jak jej syn i to właśnie sprawiło, że się poczuła. Babcia bardzo mnie kochała, mimo że nie mogliśmy żyć bogato, ale polubownie. Stała się dla mnie tylko matką, ale także ojcem. Była zawsze tam, pomagała i wspierała. Zniknęła, kiedy ukończyłem drugi rok instytutu.

Babcia zrobiła mi prezent na długo przed śmiercią. Odziedziczyłem po niej mieszkanie z trzema sypialniami. Po chwili przyszła do mnie mama, z którą nie komunikowaliśmy się przez sześć lat. Powiedziała, że muszę z nią zmienić mieszkanie. Jestem sam i nie potrzebuję tak dużej przestrzeni życiowej, w przeciwieństwie do nich z moim ojczymem. Powiedziałem, że nie jestem jej nic winien po tym, jak zamieniła własną córkę na nowe hobby. Moja matka krzyczała jak szalona, nazywając mnie niewdzięczny, widzisz, urodziła mnie! Zamknąłem drzwi przed nią i nie słyszałem nic o mojej matce przez pięć lat.

W tym czasie udało mi się wziąć ślub i mieć syna, który ma teraz cztery lata. I nagle moja matka pojawiła się ponownie na moim progu. I, oczywiście, z jakiegoś powodu. Okazało się, że ona i jej mąż sprzedali mieszkanie i za pieniądze pocenach od matki. A teraz nie ma gdzie mieszkać. Myślała, że zadzwonię do niej, ale zostawiłem mamę tylko na jedną noc. Następnego dnia zadzwoniła do kuzynki mojej matki i poprosiła o zamieszkanie, a jej matka pomoże w gospodarstwie domowym. Ciotka natychmiast zgodziła się, ponieważ była już stara i pomoc jej nie zaszkodziła.

Godzinę później mąż zabrał matkę do ciotki. Ona wtedy, oczywiście, odblokowany i ponownie nazwał mnie niewdzięczny.

na serio? Czy jestem niewdzięczny? Dlaczego należy podziękować mojej matce? Za wymianę mnie na jakiegoś faceta? Cóż, jeśli za to, więc dziękuję, mamo!

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 + 15 =

Moja mama przyszła do mojego domu i powiedziała, że będzie z nami mieszkać.