Synowa próbuje namówić Darka na wyjazd za granicę tylko po to, aby jeszcze bardziej nas od siebie rozdzielić

Synowa próbuje namówić Darka na wyjazd za granicę tylko po to, aby jeszcze bardziej nas od siebie rozdzielić

Zawsze stawałam po stronie swojej synowej. Sama nie miałam zbyt dobrej teściowej i jedyne, co mnie uratowało przed szaleństwem było to, że z mężem mieszkaliśmy daleko i rzadko się widywaliśmy. Teraz teściowa już nie żyje. Ostatnio jednak w rozmowie z koleżanką z pracy okazało się, że owszem, złe teściowe istnieją, ale równie często można spotkać się z tym, że to synowa nie jest zbyt dobrą i miłą osobą. Znajoma mówi, że jej synowa ciągle na nią narzeka i mówi, że jest potworem, tak naprawdę nie widząc tego, że to ona taka jest.

Lidię spotkał nieszczęśliwy los. Żyła spokojnie z mężem i dwoma synami, ale gdy synowie mieli odpowiednio po 13 i 17 lat, jej mąż odszedł do innej. Namawiał synów do tego, by zamieszkali z nim. Starszy syn dał się przekonać, bo ojciec dobrze zarabia, dawał mu na jego zachcianki, a poza tym na wszystko mu pozwalał. Chłopak przy ojcu mógł palić i pić i na nikim nie robiło to wrażenia. Przy Lidii został więc 13-letni syn. Po rozwodzie zamieszkali w jednopokojowym mieszkaniu.

Syn dorósł, zdobył wykształcenie i zaczął zarabiać. Pensja była co prawda taka, jak kot napłakał, ale mimo tego chciał już zakładać rodzinę. Niedługo później poznał taką jedną i sprowadził ją do do domu, wspólnie zamieszkali pod jednym dachem z Lidią, z czego ona oczywiście nie jest zadowolona. Musiała zacząć spać na polowym łóżku w kuchni, aby nie przeszkadzać młodym. Nie lubi swojej synowej, a synowa ją, co jeszcze tylko zaogniało sytuację. Potem udało im się kupić mieszkanie dzięki pomocy rodziców synowej i młoda rodzina wyprowadziła się z ciasnego mieszkanka.

Synowa we wszystkim oczekuje wyręczania. Babcie, nianie i własny mąż muszą wciąż koło niej skakać, a ona żyje jak księżniczka

Syn przyjaciółki pobrał się ze swoją ukochaną i urodziło im się dwoje dzieci. Syn Lidki całkowicie się zmienił, jest pod pantoflem swojej żony i powtarza, że cieszy się, że mieszkają daleko od jego matki, bo mają spokój. Jego żona zarabia więcej od niego, a ona zajmuje się domem i dwójką dzieci, jest całkowicie jej podporządkowany.

Synowa zaczęła nastawiać swojego męża przeciw własnej matce. Wnuki nie chcą też nie chcą kontaktować się babcią i na pewno synowa się do tego przyłożyła. Teraz robi kolejny krok – namawia męża na wyjazd za granicę, aby rozdzielić matkę i syna jeszcze bardziej. Mąż jest całkowicie po stronie swojej żony i żadne argumenty do niego nie trafiają.

Lidka martwi się, że w końcu całkowicie straci kontakt z synem, ale nic nie może zrobić. Ich kontakt staje się coraz rzadszy, co mocno rani Lidię, bo kocha syna i chce wiedzieć, co u niego. Przez to wszystko też została sama. Jeden syn wybrał pieniądze ojca, a drugi poddał się manipulacjom swojej żony. Bardzo mi jej żal.

 

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

siedemnaście − 15 =

Synowa próbuje namówić Darka na wyjazd za granicę tylko po to, aby jeszcze bardziej nas od siebie rozdzielić