Rożnica wieku między mną a moim partnerem jest przyczyną niesprawiedliwych komentarzy. Mam już dość tego, że uważa się mnie za pazerną, nastawioną na pieniądze kobietę, a moje uczucia są uważane za fałszywe.
Umawiam się z mężczyzną o 27 lat starszym ode mnie. Tworzymy poważny związek, jesteśmy razem od ponad trzech lat. Ja mam teraz 21 lat. Mój ukochany Adam jest przystojny, inteligentny, wygląda nowocześnie i stylowo. Marzyłam o takim mężczyźnie i chciałam, aby ktoś kiedyś mnie tak wspierał, jak on teraz. Przez trzy lata nigdy mnie nie zranił i chronił mnie przed wszelkimi przeciwnościami losu. Bardzo mnie kocha, ja jego zresztą też. Na początku moi rodzice nie mogli kompletnie zaakceptować mojego związku, bo mój wybranek jest tylko o rok młodszy od mojego ojca. Potem jednak przyzwyczaili się do mojego wyboru i przestali mnie krytykować.
Niestety, tylko bliscy nas wspierają, bo otoczenie wciąż nas potępia. Postuję na Instagramie, mam tam wielu obserwatorów i oczywiście przez to uwaga ludzi jest na mnie przez to bardziej skierowana. Jedna z moich koleżanek skomentowała moje zdjęcie, pisząc, że żyjąc z takim starym facetem pewnie lecę tylko na jego pieniądze. Oczywiście wielu ją poparło i zaczęli wyzywać zarówno mnie, jak i mojego ukochanego. Pojawiły się komentarze w stylu „teraz jest jasne, skąd masz takie drogie ubrania, kosmetyki, biżuterię”. A ja sama zarabiam na siebie i jasne, od czasu do czasu dostanę coś od swojego partnera, ale to naprawdę tylko wtedy, jeśli jest ku temu okazja. Poza tym nie biorę od niego ani grosza.
Niech mi ktoś wyjaśni, dlaczego zawsze, gdy między partnerami jest większa różnica wieku, ludzie uważają, że to związek dla pieniędzy? Fakt, są takie związki tylko dla pieniędzy, ale to jakieś wyjątki, a w większości dwoje ludzi wiąże prawdziwe uczucie, a nie pieniądze! Boli mnie takie traktowanie i stereotypowe podejście. W końcu kocham tego mężczyznę, planujemy się pobrać, a ludzie i tak powiedzą, że to wszystko dla korzyści. Czy to zazdrość, czy niemożność uwierzenia w to, że ludzie mogą się po prostu kochać bez względu na wiek?
