Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym? W mojej opinii, kiedy żona zdradza swojego męża, to jest ona w tym wszystkim najmniej winna. Najwidoczniej mąż musiał ją popchnąć do tego czynu jakimś swoim zachowaniem, bo inaczej na pewno żadna kobieta nie dopuściłaby się zdrady!
A przecież do zdrady zawsze dochodzi z jakiegoś powodu, a tym powodem może być właśnie mąż i jego zachowanie. Może akurat odmówił swojej kobiecie zbliżeń intymnych, a ona czuje się seksualnie niespełniona, więc postanowiła poszukać tego po prostu gdzie indziej. Może być też tak, że mąż się zaniedbał, nie wygląda tak, jak wcześniej, nie stara się może już w takim samym stopniu jak dawniej, przez co żona nie chce mieć z nim za wiele wspólnego. Brak uwagi na pewno nie pomaga. Kiedy mąż wręczył ostatnio jakieś kwiaty? Kiedy zabrał ją na kolację? Kiedy mężczyzna nie wyraża zainteresowania swoją żoną też jest winien, tym bardziej, jeśli ma jakieś wymagania względem żony. Chce mieć wysprzątane w domu, podany ciepły obiad do stołu, a potem wymaga świętego spokoju, aby obejrzeć sobie mecz ulubionej drużyny. A gdzie w tym wszystkim żona? Czuje się jak służąca, a nie jak kobieta. Mężczyźni nie zdają sobie sprawy, że o swoje kobiety trzeba dbać i bardzo je zaniedbują, a potem udają zdziwionych tym, co się stało.
Kobieta specjalnie długo zostawała w pracy i nie chciała wracać do domu, bo mąż jej nie szanował.
Życie jest nudne i szare, a kobieta czasami chce się poczuć doceniona i kochana. Niestety, przy mężu jedyne, co często może poczuć, to woń wypitego przez niego piwa, usłyszeć jego nocne chrapanie, a jak już ją gdzieś zabierze, to raz na jakiś czas na działkę. Przy kimś takim łatwo zapomnieć o tym, że jest się kobietą. Mężczyzna nie widzi też już często w swojej kobiecie tego, co w niej pociągające i piękne, co go kiedyś do niej przyciągnęło, więc kobieta szuka uwagi u kogoś innego. Potrzebuje tego, by poczuć, że żyje i naprawdę jest to bardzo ważne. Co jej to da? Romans i uczucie innego mężczyzny.
Kiedy dojdzie do zdrady, mąż powinien mieć pretensje tylko do siebie, bo zrobił wszystko, by zabić tę miłość, przy okazji zapominając, że kobieta po prostu nie może żyć bez miłości. Przestańcie o zdradę obwiniać kobiety, bo nie są niczemu winne!



