Facet jest z moją siostrą tylko dla korzyści, a ona i tak mu wierzy. Jak mogę otworzyć jej oczy? Zniszczy jej życie

Facet jest z moją siostrą tylko dla korzyści, a ona i tak mu wierzy. Jak mogę otworzyć jej oczy Zniszczy jej życie

Sześć lat temu moja siostra urodziła córeczkę, a gdy dziewczynka miała 7 miesięcy, siostra zostawiła nam dziecko i wyjechała do pracy. Mężczyzna, z którym ma dziecko, porzucił ją i nie wziął żadnej odpowiedzialności za małą, nie brał także udziału w wychowaniu Amelki. Tak naprawdę wraz z rodzicami ją wychowywaliśmy, a siostra przeniosła się do pracy do Niemiec, wysyłając tylko pieniądze na utrzymanie dziecka. Także nijak nie pomagała mi wychować córkę. Ja też wychowuję dziecko samotnie. „Ojciec” mojej siostrzenicy ożenił się i żył z nową kobietą przez 5 lat, nie myśląc zupełnie o mojej siostrze i dziecku, a potem się rozwiódł. Znowu zaczął interesować się nową siostrą, a dokładnie w momencie, kiedy dowiedział się, że siostra dobrze zarabia.

Nagle do niej zadzwonił, chciał z nią zamieszkać i odświeżać relację. Przyjęła go z entuzjazmem, bo wciąż coś do niego czuje, ale dla nas to było duże zaskoczenie. Z mamą próbujemy wytłumaczyć mojej siostrze, że źle robi, ale nie możemy przemówić jej do rozumu, jest głucha i ślepa na nasze argumenty. W ciągu jednego roku siostra kupiła mu samochód, dawała pieniądze na jego zachcianki. Teraz chce zabrać do Niemiec dziewczynkę, aby wszyscy razem zamieszkali.

Jeśli nie zgodzę się na to, czego chce mój syn, wszystko może skończyć się tragedią

Zgadzam się, że dziecko powinno mieć rodziców, ale ten facet jest z siostrą tylko dla pieniędzy, a nie dlatego, że nagle poczuł się do roli ojca. Żal mi mojej mamy, bardzo się martwi o wnuczkę, bo bardzo ją kocha. Coraz częściej płacze, ale moja siostra jakby oślepła i nie widzi, że ta osoba ją po prostu wykorzystuje. W końcu nie potrzebował jej wcześniej.

Matka martwi się, że gdy siostra zabierze córkę, dziecko zostanie bez opieki. Siostra pracuje od 5 rano. Nie potrzebuje dziewczynki, nigdy się nią nie interesowała ani ona, ani on, a teraz nagle wielcy rodzice. Jak mogę mojej siostrze otworzyć oczy, aby zrozumiała, że ​​to nie jest ta osoba, której potrzebuje i przynajmniej nie zabrała jeszcze córki do siebie.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 × dwa =

Facet jest z moją siostrą tylko dla korzyści, a ona i tak mu wierzy. Jak mogę otworzyć jej oczy? Zniszczy jej życie