Pewnego dnia, kiedy siedzieliśmy z dziewczyną w kawiarni, zadzwonił jej telefon. Zaczęła szukać go w torebce i nie znajdując go przez jakiejś pół minuty, zrobiła bardzo odważny czyn: wyrzuciła całą zawartość na stół… Przede mną pojawiły się: pomadki w różnych kolorach, trzy drożdżówki, słuchawki, kiełbasa, tusz do rzęs, pocztówka z widokiem morza, ogromny grzebień do włosów. To był jednak dopiero pierwszy etap: dziewczyna wciąż potrząsała torebką. W drugim rzucie wypadły stamtąd – bilet do kina, jakaś książka, chińskie pałeczki, kilka serwetek, kilka czekoladek, okulary, parasol, czarne buty i oto jest – telefon.
Siedziałem i podziwiałem cały ten „babski” świat. Kiedyś usłyszałem zdanie: „zobacz, co kobieta ma w torebce, a dowiesz się, jaka jest”. Wyobraź sobie: bilet do kina, który widziałem, mówi wiele o tym, jakie filmy preferuje.
Jeśli się nie mylę, był nawet taki program, który nazywał się „torba”. Uczestnicy sprawdzili zawartość losowej torby i zgadywali, kim jest jej właściciel bądź właścicielka. Tak więc torba jest najlepszym przyjacielem każdej kobiety, to jej najbliższa „przyjaciółka”. Jest tylko jeden problem: kobieta zawsze chce nowej torby. A co zrobić ze star? A jeśli dziewczyna ma 2-3 torby?
Wyobrażasz sobie całą procedurę przenoszenia tego całego świata? Ponadto zawartość torby udowadnia, że kobiety są urocze. W końcu tylko taka osoba może pomieścić swój cały świat w tej małej przestrzeni. Pewnego dnia, będąc we Włoszech, kupiłem swojej dziewczynie piękną torbą. To prawda, że była bardzo mała. Leciałem i zastanawiałem się, jak zareaguje na tę niespodziankę. Szczęście mojej dziewczyny nie miało granic. Kilka dni później poszliśmy do teatru, a ona zabrała ze sobą mój prezent. W środku spektaklu nagle chciałem wody. Wyobrażacie sobie, że dziewczyna wyjęła z torby butelkę? Jak to było możliwe? W końcu z wyglądu butelka była większa niż torebka. Bałem się poprosić o coś innego: nagle zmieściłaby się tam również kuchenka mikrofalowa!



