Siostra dziewczyny chciała być tą „trzecią” w naszej relacji i liczyła, że będą utrzymywał ją i jej siostrę

Siostra dziewczyny chciała być tą trzecią w naszej relacji i liczyła na to, że będą utrzymywał ją i jej siostrę

Poznałem dziewczynę o imieniu Iga. Okazała się być bardzo interesującą i słodką młodą kobietą, więc bez zastanowienia zaprosiłem ją na randkę.

Tamten dzień z nią był świetny. Spacerowaliśmy, wypiliśmy pyszną, jesienną kawę w kawiarni i przy okazji dużo rozmawialiśmy. Pod koniec randki umówiliśmy się na spotkanie na kolejny dzień, bo nie mogliśmy się doczekać, aż znowu spędzimy razem czas.

Iga napisała do mnie w mediach społecznościowych, pytając, czy nasze plany się nie zmieniły.

Szczerze mówiąc, bardzo czekałem na nasze spotkanie, więc co godzinę pisałem do niej SMS-y, aby się upewnić, że ona nie zmieni nagle zdania.

A potem nadszedł wieczór. Stałem, czekałem na Igę w pobliżu parku i nagle zobaczyłem, jak Iga idzie, ale nie sama, tylko jeszcze z jakąś dziewczyną.

Przez chwilę myślałem, że to przyjaciółka, która po prostu odprowadza Igę, ale niestety, myliłem się. Tą dziewczyną była siostra Igi, która chciała nam towarzyszyć. Nie bardzo mi się to podobało. Czemu niby miała z nami spędzać czas? Przyzwoitka czy co? Nic jednak nie powiedziałem, bo nie chciałem już wywoływać zamieszania, ale postanowiłem, że porozmawiam o tym z Igą na osobności.

Niestety, nie miałem okazji być z nią sam na sam podczas tego wieczoru. Po 10-minutowym spacerze dziewczyny zachciały iść do sklepu. Kiedy tam poszliśmy, obie zaczęły wybierać różne rzeczy, a przy kasie powiedziały mi, żebym za nie zapłacił, bo nie wzięły pieniędzy. Siostra Igi wręcz powiedziała, że to mój obowiązek!

Byłem w szoku. Próbowałem dowiedzieć się, dlaczego tak myśli, a w odpowiedzi usłyszałem, że jestem facetem, a facet powinien dbać o kobiety, więc to mój naturalny obowiązek. Widziałem, że Iga się z tym zgadza i nie widzi w tym niczego dziwnego. Zdenerwowany wyszedłem ze sklepu bez słowa.

Iga pisała do mnie później, próbując dowiedzieć się, dlaczego nie chcę się z nią już więcej spotkać.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 × trzy =

Siostra dziewczyny chciała być tą „trzecią” w naszej relacji i liczyła, że będą utrzymywał ją i jej siostrę