Ostatnie słowa kobiety, która oddał swoje serce ukochanej córce

Są w życiu chwile, kiedy pieniądze okazują się mieć duże znaczenie. Córka tej kobiety pilnie potrzebowała przeszczepu serca. Niestety, kolejka do tego typu przeszczepu była długa i owszem, można to było zrobić prywatnie, ale trzeba było mieć naprawdę dużo pieniędzy, żeby móc sobie na to pozwolić. Ponieważ rodzina nie miała odpowiedniej kwoty, aby taki przeszczep wykonać, matka zdecydowała, że odda swoje serce ukochanej córce. Nie wahała się ani chwili w swojej decyzji.

Córka zapytała ją kiedyś: „Mamo, co mi dasz w prezencie na następne urodziny? Matka napisała dla niej wiadomość w postaci listu, w którym były następujące słowa: „dałam Ci serce!”. To bardzo wzruszająca historia, która może być jednocześnie przestrogą dla innych. 

Przyjrzyjmy się, ile pieniędzy idzie każdego dnia w błoto… A ta kobieta nie miała pieniędzy, więc podjęła – jej zdaniem – najbardziej rozsądną decyzję.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 + 14 =

Ostatnie słowa kobiety, która oddał swoje serce ukochanej córce