Moja siostra zakochała się w żonatym szefie. Źle na tym wyszła!

Moja 20 letnia siostra zaczęła pracę w biurze podróży. Jest piękną dziewczyną, więc nie zdziwiłam się, gdy powiedziała, że spodobała się szefowi. Nie minęło dużo czasu, a ich zauroczenie przerodziło się w romans. Mężczyzna miał trzydzieści pięć lat żone i córeczkę, więc nie spodobał mi się ich związek. Wręczał luksusowe i drogie prezenty mojej siostrze, a której dwudziestolatka pogardziłaby złotym pierścionkiem lub piekną suknią od znanego projektanta.

Spotykali się kilka miesięcy, a mojej siostrze nie przeszkadzało, że jej kochanek ma rodzinę. Nie wymagała, aby rozstał się z żoną, jednak mężczyzna zaczął wspominać, o rozwodzie. Żona od pewnego czasu podejrzewała, że mąż ją zdradza, jednak bardzo spokojnie znosiła upokarzającą prawdę. Nie robiła awantur, nie przeszukiwała kieszeni marynarek, nie sprawdzała telefonu ani laptopa. Była dla swojego męża łagodną, wyrozumiałą i kochającą żoną. Mężczyznę dopadły wyrzuty sumienia i coraz częściej zastanawiał się czy nie zakończyć swojego romansu. Natomiast w żonie dyrektora zaczęły zachodzić pewne zmiany. Zmieniła kolor włosów, zrzuciła zbędne kilogramy i zadbała o sylwetkę. Z tygodnia na tydzień stawała się coraz atrakcyjniejszą kobietą. Po kilku miesiącach zdradzana żona zaczęła pracować w firmie męża jako główna księgowa.

Moja siostra była przerażona tym faktem. Bała się, że kobieta urządzi jej awanturę, jednak nic takiego się nie stało. Jej rywalka była miła i uprzejma, pełna uroku i kultury osobistej. Romans siostry z szefem stał się tylko wspomnieniem. Coraz częściej się kłócili, coraz rzadziej spotykali. Mężczyzna wolał zostać w domu z żoną i córką, niż spotkać się z kochanką, z którą coraz gorzej się dogadywał. Doszło do tego, że kazał opuścić jej wynajmowane mieszkanie i definitywnie zakończył ich związek.

Punktem kulminacyjnym w tym miłosnym trójkącie była podróż służbowa, w którą musieli udać się we trójkę. Siostra podczas negocjacji biznesowych była bardzo nieprofesjonalna, chciała zemścić się na swoim byłym kochanku. Swoim bezmyślnym i głupim zachowaniem odstraszyła potencjalnego klienta. Mężczyzna był wściekły. Następnego dnia gdy tylko weszła do biura, została wezwana do gabinetu głównej księgowej. Kobieta poinformowała ją, że ich współpraca w tym momencie dobiegła końca, a jej ostatnie wynagrodzenie zostanie przeznaczone na zapłacenie grzywny z powodu zerwanej transakcji. Tak zakończyła się kariera mojej siostrzyczki. Po tym doświadczeniu stała się mądrzejsza, spokojniejsza i już na pewno nigdy nie wda się w romans ze swoim pracodawcą. Ja natomiast jestem pod ogromnym wrażeniem zachowania zdradzanej żony. Kobieta wykazała się mądrością i spokojem, mimo tego, że cierpiała z powodu niewierności swojego ukochanego, zachowała niesamowitą klasę. Od nowa rozpaliła w swoim mężu miłość, zadbała o swój wygląd fizyczny, i dziś znowu są szczęśliwym małżeństwem. Kobieta wyeliminowała swoją rywalkę w bardzo sprytny sposób. Większość zdradzanych żon urządza sceny, płacze, grozi, awanturuje się. Kogo wybierze rozdarty między dwie kobiety mężczyzna? Słodką kochankę czy wściekłą żonę? Ta historia pokazuje, że tylko Ci, którzy potrafią zapanować nad swoimi emocjami wykazując się cierpliwością i mądrością w swoich działaniach, zyskają najwięcej. Szanuj sama siebie, wtedy inni również okażą Ci szacunek.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 × pięć =

Moja siostra zakochała się w żonatym szefie. Źle na tym wyszła!