Matka nie interesowała się Wiktorią i dopiero, gdy dziewczyna była bliska śmierci, wszystko się zmieniło

httpsnews511media.comarchives21305

Wiktorię głównie wychowywała kochająca babcia Bożena, ponieważ jej matka rzadko interesowała się jej życiem. Tylko od czasu do czasu odwiedzała ją i przy okazji zostawiała pieniądze na jej byt. Wiktoria nieustannie zmagała się z poczuciem odrzucenia, uważając się za niechcianą, ponieważ jej matka bardziej zajmowała się jej przyrodnią siostrą, a nie nią.

Po śmierci babci, Wiktoria szukała schronienia w domu matki, mając nadzieję na rodzinne ciepło i akceptację. Jednak jej obecność spotkała się z niepokojem i obrazą, zwłaszcza ze strony jej przyrodniej siostry. Daria robiła wszystko, aby pozbyć się Wiktorii z domu. Wszystko to jeszcze bardziej zaogniło sytuację w domu.

To wszystko sprawiło, że Wiktoria nie czuła się potrzebna w rodzinie i uznała, że musi zacząć nowe życie. Jednak los pokrzyżował jej plany. Tragiczny wypadek, w którym Wiktoria została ranna i przez który trafiła do szpitala, był punktem zwrotnym w jej życiu. Okazało się, że dopiero taka sytuacja mogła doprowadzić do uzdrowienia stosunków między matką i córką.

Dzięki bólowi, który pojawił się w obu kobietach, w końcu otwarły się na siebie i zaczęły rozmawiać o rzeczach najwrażliwszych, co dało możliwość na odbudowanie relacji. Droga do pojednania rozpoczęła się od częstych wizyt i rozmów, które dawały nadzieję, że więź intymności i rodzinnego ciepła może pewnego dnia rozkwitnąć, przezwyciężając lata obwiniania i wyobcowania…

 

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

jeden + 3 =

Matka nie interesowała się Wiktorią i dopiero, gdy dziewczyna była bliska śmierci, wszystko się zmieniło