Matka kura złapana przez kamerę w momencie, gdy chroni swoje dzieci przed ulewnym deszczem.

Nie ma nic potężniejszego na tej ziemi niż miłość matki do dzieci. Matka zawsze jest gotowa chronić swoje potomstwo, bez względu na wszystko. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Więź pomiędzy matką a dziećmi jest bardzo wyraźna w przyrodzie. Królestwo zwierząt jest najtrudniejszym miejscem do narodzin, może dlatego zwierzęta chronią swoje dzieci w wyjątkowy sposób. Tym razem matka kura bohatersko broni swoje małe przed żywiołem. Scena uchwycona przez kamerę jest zwyczajnie piękna i wzruszająca!

Youtube/Screenshot

Każda matka chce aby jej dzieci były bezpieczne a ta troskliwa kura nie jest inna. Kiedy więc ulewny deszcz zaskoczył ją i jej malutkie pisklęta na środku ulicy, nie mając czasu na znalezienie schronienia, kura używa swojego ciała, aby utrzymać swoje ukochane dzieci suche i ciepłe. Ten moment wydarzył się na ulicach miasta Visakhapatnam w Indiach i został sfilmowany przez lokalnego mieszkańca. Krótki film stał się popularny, rozgrzewając serca milionów ludzi.

„Ten film został nakręcony na lokalnym targu rybnym, kiedy był ulewny deszcz. Możemy zobaczyć naturalną miłość matki”, napisała osoba, która nakręciła scenę. „Kura chroniąca pisklęta w ulewnym deszczu.”

Youtube/Screenshot

Można zauważyć co najmniej pięć piskląt, wszystkie pięknie osłonięte pod skrzydłami matki. Widok topi serca w całym Internecie. „Niektóre zwierzęta są lepszymi rodzicami niż ludzie” – napisała jedna osoba. Podczas gdy inny napisał: ” Matka zawsze będzie matką!”

Tutaj możecie obejrzeć ten wzruszający moment!

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

trzy × pięć =

Matka kura złapana przez kamerę w momencie, gdy chroni swoje dzieci przed ulewnym deszczem.