Matka karmiąca dziecko piersią w sklepie usłyszała, że jest to „obrzydliwe”, co zrobiła?

Nadal są tacy, którzy uważają, że karmienie piersią w miejscu publicznym jest niewłaściwym zachowaniem. Niektórzy nie wahają się nawet czynić niegrzecznych uwag pod adresem matek karmiących piersią, w miejscach publicznych.

Pewnego razu, pewna młoda mama, usłyszała od mężczyzny, że karmienie piersią w miejscu publicznym jest obrzydliwe. Słowa nieznajomego bardzo zabolały kobietę, dlatego chciała opublikować w mediach społecznościowych post od wszystkich karmiących matek. Nie mogła nawet przypuszczać, że tysiące ludzi się z nią zgodzi. Kiedy przeczytasz jej post, od razu zrozumiesz, dlaczego stał się on tak popularny.

Oto wpis, który kobieta zamieściła na Facebooku:

„Kiedy chcę i gdzie chcę będę karmić moje maleństwo. Jeśli nie masz ochoty, nie musisz patrzyć, nie obchodzi mnie to. Zawsze i wszędzie nakarmię moje głodne dziecko. Nie interesuje mnie, że komuś nie podoba się widok moich nagich piersi. Supermarket? Kawiarnia? Nieważne! Kino? Wystawa? Bardziej martwisz się o moje odsłonięte piersi niż o głodne, płaczące dziecko. Czy naprawdę uważasz, że muszę zakrywać piersi podczas karmienia? Potem idziesz do znajomych i opowiadasz co widziałeś. Na drugi raz, nie zapomnij zrobić zdjęcia, aby mieć dowód. Czy karmienie piersią sprawia komuś problemy? Może jednak przestaniesz wtrącać się w cudze sprawy! Wtedy nie będzie żadnych problemów. Obrzydliwość? Czy myślisz, że ja też tak myślę? Czy w ten sposób próbuję zwrócić na siebie uwagę? Całkowicie się mylisz, ponieważ dla mnie liczy się tylko to, aby moje dziecko było nakarmione!

Z poważaniem matka karmiąca i jej syn.

Kobieta zamieściła swój apel na Facebooku, aby ludzie dowiedzieli się o nim. Udało jej się to, ponieważ jej post został już udostępniony przez około 150 000 użytkowników.

Dzięki temu wpisowi, wiele młodych matek nabrało pewności siebie i nie boją się ludzi, którzy są przeciwni publicznemu karmieniu piersią.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

dwa × 3 =

Matka karmiąca dziecko piersią w sklepie usłyszała, że jest to „obrzydliwe”, co zrobiła?