Kiedy miał 5 lat, wyglądał już jak nastolatek, a gdy skończył 19 lat, mierzył aż 233 cm wzrostu!

Ten chłopak trafił do księgi rekordów dzięki swojemu wzrostowi. Niestety, bycie tak wysokim sprawia, że życie nie należy do normalnych. Chłopak mierzy się z wieloma trudnościami. Bardzo ciężko mu znaleźć ubrania oraz buty, które na niego pasują. Ciągle musi się schylać, bo większość pomieszczeń jest dla niego zbyt niskich. Nawet podróż transportem publicznym jest dla niego wyzwaniem, a nie zwykłą czynnością.

Niestety to nie jedyne problemy. Ten młody chłopak zaczął już mieć poważne problemy zdrowotne, ponieważ jego serce nie wytrzymuje takiego obciążenia, a kręgi są przesunięte, przez co cierpi na silne bóle pleców, które ciężko mu wytrzymać. W dodatku ostatnio okazało się, że najprawdopodobniej jego nerki przestają prawidłowo pracować.

Dopiero, gdy chłopak miał 5 lat, rodzice zabrali go do lekarza. Nie było wyboru, ponieważ będąc dzieckiem miał już fizjonomię nastolatka! Tam dowiedzieli się o jego chorobie, jaką jest gigantyzm. Nic nie można było z tym zrobić.

Niestety, ale bardzo trudno żyje się komuś takiemu w naszym świecie…

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

trzy × cztery =

Kiedy miał 5 lat, wyglądał już jak nastolatek, a gdy skończył 19 lat, mierzył aż 233 cm wzrostu!