Dzisiaj w końcu skończyło się moje piętnaście lat życia z Tobą

Często słyszę, że kiedy ludzie się rozstają, zaczynają się nawzajem oblewać brudem. Nie jest to zaskakujące, ponieważ gdyby nie było żadnych skarg, nie byłoby rozwodów. Ale jedna kobieta po rozwodzie postanowiła przypomnieć sobie tylko dobre chwile, które przedstawiła w swoim liście.

„Mój ukochany, zawsze byłam z Tobą szczera, byłam z Tobą zarówno w radości, jak i smutku, przeszliśmy tazem przez te 15 pełnych emocji lat, ale teraz jestem wolna i chcę Ci podziękować za wszystko, co mi dałaś w tym życiu.

1. Nauczyłeś mnie walczyć i bez stresu znosić przeciwności losu, które wydarzyły się w moim życiu. Zawsze starałam się poradzić sobie ze wszystkim na własną rękę, aby zachować nerwy.

2. Dzięki tobie mogę teraz robić zastrzyki. Pamiętasz, że widok strzykawki sprawiał, że traciłeś przytomność. I zyskałam siłę i odwagę, robiąc to sama.

3. Dzięki Tobie stałam się mistrzynią wszystkich zawodów. Teraz jestem w stanie wykonać każdą naprawę. Przykręcenie drzwi stolika nocnego nie stanowi problemu! Oczyszczenie zatkanej rury to dla mnie teraz 10 minut pracy. Zawsze wracałeś do domu wyczerpany i po prostu zapominałeś o takich rzeczach. Ale zaprzyjaźniłam się z takimi narzędziami jak śrubokręt i młotek. Po takim doświadczeniu nie boję się zostać sama.

4. Jak się okazuje, jestem uniwersalną kobietą. Nauczyłam się załagadzać sytuacje konfliktowe z naszą spółdzielnią mieszkaniową, płacić grzywny, pisać listy wyjaśniające. A tak przy okazji, pamiętasz, jak nauczyłam się prowadzić? Zabrali Ci prawko i musiałam szybko opanować tę umiejętność, aby zabrać Cię z imprez, w niezbyt trzeźwym stanie.

5. Jestem bardzo zadowolona z mojej sylwetki, ponieważ dzięki Tobie zawsze byłam w ruchu – musiałam przynieść torbę z zakupami do domu, a następnie przekopać cały ogród na działce, a wszystko dlatego, że bolał Cię palec u stopy i kategorycznie odmówiłeś wstania z kanapy.

6. Dzięki tobie stałam się profesjonalistą nie tylko w jednej dziedzinie, ponieważ musiałam zarabiać pieniądze na całą rodzinę.

7. I na koniec, Jestem Ci wdzięczna, że ode mnie odszedłeś, zmęczony tym, że rzekomo Cię nie rozumiem. Odszedłeś najwyraźniej nie słysząc mojego westchnienia z ulgą.

Dziękuję za wszystko!”

 

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 × 4 =

Dzisiaj w końcu skończyło się moje piętnaście lat życia z Tobą