Daria „zarzuciła sidła” na Wiktora, który był biznesmenem i jej szefem. Był żonaty, a dokładnie miał dwoje synów. Przyjaciółka mówiła Darii, żeby nie wchodziła między rodzinę i jej nie niszczyła, ale ona nie chciała tego słuchać i uparcie dążyła do tego, by osiągnąć swój cel. W końcu jej się udało i miała to, co chciała.
Po czasie zaczęła się spotykać z Wiktorem. Daria nie chciała być jednak po prostu kochanką i postanowiła o wszystkim donieść żonie Wiktora. Wyczekiwała pod domem swojego kochanka, aż żona będzie szła na zakupy. Po paru dniach w końcu na nią trafiła, kiedy była bez dzieci i męża, a potem o wszystkim jej powiedziała. Żona Wiktora ponoć była oszołomiona i na początku nie chciała uwierzyć w słowa Darii, ale potem ona pokazała jej zdjęcia i niestety, nie miała już złudzeń co do postępku swojego męża.
Później Daria chwaliła się swojej przyjaciółce swoim postępowaniem i powtarzała, że to już koniec małżeństwa Wiktora, który zaraz zostanie jej mężem. Było tak, jak chciała – po rozstaniu z żoną Wiktor kupił mieszkanie dla niego i Darii, a potem tam zamieszkali. Nie miał żadnego kontaktu z byłą żoną, synów wspierał tylko finansowo, w zasadzie z nimi też nie miał żadnego kontaktu. Dopiero później, kiedy nieco emocje opadły, synowie zaczęli się z nim spotykać, a potem nawet Wiktor zaproponował wspólną podróż do Egiptu. W głębi duszy jednak mieli za złe ojcu to, co zrobił, bo przez niego ich matka w kilka miesięcy schudła i w ogóle bardzo się postarzała.
Synowie byli ogromnym wsparciem dla swojej matki i poprzysięgli, że zemszczą się na Darii, ale też na ojcu. Byli dla niego mili, ale to były tylko pozory. Matka nie chciała zemsty, chciała tylko spokoju, ale synowie mieli już taki plan i nie zamierzali go odpuścić. Jeden z synów wpadł na pomysł, że uwiedzie Darię. Ta stwierdziła, że ma już ojca, może mieć i syna, nie sądziła, że tkwi w tym jakiś podstęp. Chłopak nagrywał ich miłosne uniesienia, robił zdjęcia, a potem wszystko pokazał ojcu. Daria w jednej chwili straciła wszystko, a Wiktor zrozumiał, jaki popełnił błąd.
Teraz Daria w wieku 40 lat wróciła do rodziców i śpi w salonie, a w dodatku się rozpiła. Ot, tyle teraz ma z tego wszystkiego.
