Bóg pokarał męża, że zostawił mnie z dziećmi bez pieniędzy…

Kobieta mieszkała z mężem przez ponad 15 lat, razem zaczynali swoją podróż. Po ślubie zamieszkali z teściową, poszli razem pracować w fabryce. Następnie przydzielono im pokój w akademiku i wyprowadzili się od teściowej. Wszystko szło dobrze, zrozumiała, że jej mąż musi zdobyć dyplom, aby mógł zrobić karierę. Zmusiła go aby rozpoczął naukę, ale zamiast niego, ona studiowała. Pisała mu wszystkie referaty, streszczenia i prace. Zaraz po ukończeniu uniwersytetu i przyniesieniu dyplomu do pracy, otrzymał awans. Kobieta była szczęśliwa z powodu męża. Jej kariera się nie powiodła, chociaż ukończyła Uniwersytet, zawsze była na urlopie macierzyńskim. Gdy syn dorastał, zaszła w ciążę z córką. Z czasem, oczywiście, była w stanie wyjść do pracy, ale dzieci miały słabą odporność, więc musiała brać zwolnienia lekarskie.

Ale nie była tym faktem zdenerwowana. Uważała, że ma pecha w karierze, ale szczęście w rodzinie. Mężczyzna pracował pilnie, zostawał po godzinach. W ciągu kilku miesięcy, kupili duże mieszkanie. Dzieci były zadowolone, w końcu miały swoje pokoje. Męża zaczęła widzieć coraz rzadziej. Wkrótce spotkała swojego byłego kolegę, który pracował wraz jej zmężem. Powiedział jej, że mąż zdradza ją ze swoją podopieczną. W ogóle się z tym nie kryje. Zdarza się w biały dzień, że w jego biurze drzwi często są zamknięte. Daje jej prezenty na oczach wszystkich, a raz nawet przytulił. Powinnaś go zostawić. – Powiedział znajomy.

Wtedy kobieta zdecydowała, że musi iść do męża do pracy i porozmawiać z jego kochanką. Poprosić ją, aby dała spokój jej mężowi. Ma w końcu rodzinę i dzieci. Dziewczyna przed wszystkimi  upokorzyła kobietę, śmiała się z niej. – Jesteś żałosna. Twój mąż ma teraz oszałamiającą piękność, a Ty chodzisz zasmarkana. Lepiej byś nabrała formy.

Z gabinetu wyszedł mężczyzna, zobaczył żonę i się zezłościł. – Co tu robisz? Dowiedziałaś się wszystkiego, prawda? Tak jest jeszcze lepiej, ponieważ jestem zmęczony życiem na dwa fronty. Jutro składam pozew o rozwód.

Zatrudnił najlepszych prawników, zabrał jej wszystko, a potem wyrzucił z dziećmi na zewnątrz. Nie dbał o to, na czym i gdzie będą mieszkać. Obecnie miał obsesję na punkcie swojej nowej rozrywki. Wtedy pomogli jej rodzice. Udało się kupić małe mieszkanie. Znalazła pracę i wszystko szło w dobrym kierunku. Rok później, były mąż zadzwonił i poprosił o pomoc. Nie przeprosił za zdradę. Zuchwały typ, który otrzymał sprawiedliwość. Okazało się, że został zwolniony z pracy, a jego nowa żona go opuściła, a potem uległ wypadkowi i teraz leży w szpitalu. Kobieta odmówiła mu pomocy, ponieważ zostawił ją i dzieci, zabrał im wszystko i nigdy nie zadzwonił. Nie obchodziło go to, więc przyszła kolej na jego byłą żonę, aby się odpłaciła.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 + 20 =

Bóg pokarał męża, że zostawił mnie z dziećmi bez pieniędzy…