Klaudia była pewna, że jej chłopak jest idealny, dopóki razem z przyjaciółmi nie pojechali odpocząć nad jeziorem. Wtedy zobaczyła jego prawdziwe oblicze.  

Klaudia dowiedziała się, jaką osobą naprawdę jest jej chłopak, kiedy pojechali na wakacje nad jezioro. Pogoda była dobra, wszyscy świetnie czuli się w swoim towarzystwiu. Dużo się kąpali w jeziorze, ale także dużo się opalali i ogólnie spędzali razem sporo czasu. Jakiś obcy facet obserwujący tę grupę z daleka, leżał sobie na piasku. 

Klaudia bardzo lubiła pływać. Zanurkowała, a kiedy wyszła z wody, zdała sobie sprawę, że zgubiła zegarek. Odwróciła się w stronę swojego chłopaka i poprosiła go o to, aby pomógł jej znaleźć zegarek. On wówczas tylko na nią spojrzał i powiedział, że zaraz pogoda się zepsuje, więc trzeba już iść. Klaudia jednak się nie poddawała i dawała do zrozumienia, że nawet pogoda jej nie powstrzyma w poszukiwaniu zegarka. Chłopak jednak też stał przy swoim i poprosił ją, aby sobie odpuściła, bo nie chce moknąć w deszczu, więc lepiej by było, gdyby już pobiegli schronić się do restauracji. Karolina oświadczyła, że nie wyjdzie z wody, dopóki nie znajdzie zegarka, ponieważ jest dla niej bardzo cenny, gdyż dostała go od taty. Jej chłopak odpowiedział jej, że w takim razie on idzie do restauracji, a ona jak skończy szukać, to niech tam po prostu przyjdzie. Potem z całą grupą sobie poszedł. Za to ten mężczyzna, który leżał daleko, patrzył na tę dziewczynę, która desperacko szukała zegarka, a potem krzyknął do niej, żeby wyszła z wody, bo była już cała sina z zimna. Gdy tylko wyszła, on sam wskoczył do wody i zaczął szukać. Nagle złapał za jakiś przedmiot i wyciągnął – i to był zegarek. Klaudia podziękowała mu, a potem zaczęła się ulewa. Franek – bo tak miał na imię ten mężczyzna – powiedział, żeby biegła do restauracji, bo przecież tam czeka na nią jej facet. Klaudia powiedziała, że od teraz nie jest już jej chłopakiem, ponieważ pokazał jej swoje prawdziwe oblicze. A Franek i Klaudia poszli razem do restauracji, aby świętować znalezisko i ich znajomość.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

szesnaście − 6 =

Klaudia była pewna, że jej chłopak jest idealny, dopóki razem z przyjaciółmi nie pojechali odpocząć nad jeziorem. Wtedy zobaczyła jego prawdziwe oblicze.