Dzielny pies uratował życie starszemu, niewidomemu koniowi i jego właścicielce

Pies rasy myśliwskiej, który jest podony do wilka, ma na imię Brutus. Ten dzielny pies uratował niewidomego konia i jego właścicielkę, którzy utknęli w lodowatej wodzie.

Małżeństwo Klaudia i Czesław trzymali w swoim gospodarstwie wiele koni, pochodzili z Kaszub. Kobieta przeszła niedawno poważną operację, więc zdrowie nie do końca jej dopisywało.

Pewnego dnia, wszystkie konie zeszły z pastwiska, ale Klaudia zauważyła, że jednego z nich brakuje. Był nim stary, niewidomy Amigo, którego kobieta znała od źrebięcia.

Klaudia mimo to, że źle się czuła po operacji, zaczęła szukać konia. Okazało się, że starszy koń wpadł do zamarzniętego jeziora.

Kiedy go odnalazła, próbowała go wyciągnąć z wody, ale sama wpadła do zamarzniętego jeziora. Kobieta myślała, że to już koniec, zaczęła tracić siły.

Na szczęście jej wierny pies Brutus wyczuł, że coś jest nie tak i zaczął szukać swoją panią. Kiedy ich odnalazł, wezwał na pomoc swojego pana i w ostatniej chwili kobieta i stary koń Amigo, zostali ocaleni, obecnie są cali i zdrowi.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 × 5 =

Dzielny pies uratował życie starszemu, niewidomemu koniowi i jego właścicielce