Dlaczego kobietom po 30-40 roku życia, trudniej jest wyjść za mąż, niż mężczyznom?

Dzisiaj moja koleżanka, przyszłą do pracy bardzo elegancko ubrana. W pięknej czerwonej sukience mini, na wysokich obcasach, ze sztucznymi rzęsami i z manicure wyglądała zniewalająco. Dobrze ubrane kobiety czują się o wiele bardziej pewne siebie, co widać w ich sposobie mówienia, a nawet w sposobie chodzenia. Skomplementowałem kobietę za jej olśniewający wygląd i powiedziałem, że w swoim śnieżnobiałym płaszczu wygląda jak panna młoda. W odpowiedzi, kobieta zignorowała to, mówiąc, że nikt jej nie chce w wieku 42 lat i postanowiła się przebrać, aby się rozweselić. Nawiasem mówiąc, 18-letni syn doradził jej, aby to zrobiła.

Natalia rozstała się z mężem, gdy miała 30 lat. Nikt nie wie, co było tego przyczyną, ale sama powiedziała, że ich charaktery nie pasowały do siebie. Najczęściej taka odpowiedź oznacza urazę do mężczyzny, rozczarowanie małżeństwem i tym podobne. Od tamtej pory, Natalia jest samotna. Jest bardzo piękną kobietą, ale mężczyźni nie chcą wchodzić z nią w poważne związki. Dlaczego problematyczne jest zawieranie małżeństw przez kobiety w wieku 30-40 lat, a przez mężczyzn nie?

Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Osobiście uważam, że mężczyźni wolą żenić się z kobietami, które nie mają doświadczenia w związkach. Okazuje się, że z takimi kobietami, łatwiej się dogadać. Jednak stworzenie szczęśliwej rodziny z samotnymi kobietami jest prawie niemożliwe.

Jeszcze gorzej jest z kobietami, które wiele przeszły. Takie kobiety mają stereotypowy sposób myślenia, którego nigdy nie zmienią. Żaden mężczyzna, nie jest w stanie wpłynąć na jej punkt widzenia. Im silniejszy jest nacisk mężczyzny, tym bardziej ona jest pewna, że ma rację.

W takich przypadkach, mężczyzna nie ma żadnych szans i jest to niezaprzeczalny fakt. Takie kobiety, nie są w stanie pozbyć się nagromadzonych negatywnych postaw i dostosować się do romantycznego nastroju.

A jeśli mężczyzna chce zdobyć taką kobietę, musi się do niej dostosować. W przeciwnym razie, będzie ją tylko drażnił i przeszkadzał. Oznacza to, że taka kobieta może związać się tylko z mężczyzną uległym i podporządkowującym się.

Z drugiej strony, mężczyźni są istotami całkowicie racjonalnymi. Mężczyźni wolą ciepło, komfort i minimalne koszty w związku. Nie lubią mieć w swoim życiu zbyt wielu kobiet, bo przeszkadza im to w skupieniu się na innych, nie mniej ważnych sprawach. Mężczyźni doświadczają samotności w zupełnie inny sposób. Ten stan, pomaga im przemyśleć swoje życie, zrozumieć, czego tak naprawdę potrzebują. Stają się nawet spokojniejsi, znika drażliwość, a jeśli człowiekowi znudzi się samotność, zaczyna szukać odpowiedniej partnerki życiowej.

Znam takie słowa, że szczęście jest dane temu, kto jest w harmonii ze swoim życiem. Wtedy wszystko, co robisz, będzie sprawiało Ci przyjemność, a związki będą się układały bez większego wysiłku.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

dwanaście − dziesięć =

Dlaczego kobietom po 30-40 roku życia, trudniej jest wyjść za mąż, niż mężczyznom?