Tracey adoptowała sześć psów, które wymagały specjalnej opieki

Kobieta, która kiedyś miała owczarka niemieckiego Haydena, podjęła decyzję o adopcji 6 szczeniaków. Nazywała się Tracey Fowler, pochodziła z Mendon w stanie Vermont. Całe swoje życie poświęciła wspieraniu chorych psów, które ludzie oddawali do schronisk dla zwierząt.

Skoncentrowała się na opiece nad nową gromadką psiaków, wszystkie z nich są bardzo silne, żyją pełnią życia i rozkwitają. Psy te potrzebują wyjątkowej i szczególnej opieki.

Oto podopieczni Fowlerów, zwierzęta o szczególnych potrzebach. Psy te bardzo chciały zostać adoptowane i znaleźć swoje stałe miejsce zamieszkania.

Na szczęście zostały zabrane i mają dom na zawsze. Okazało się, że kobieta miała już 2 zdrowe owczarki niemieckie, zanim adoptowała 6 psów, które wymagały specjalnej opieki.

Pies Hayden zmagał się z chorobą, która nazywa się mielopatią zwyrodnieniową, miał problemy związane z paraliżem. Przyczyną tej choroby była okrutna infekcja.

Śmierć psa skłoniła tę kobietę do adopcji psów. Mimo to Tracey nie straciła nadziei aż do ostatniego dnia życia psa.

Zwierzęta są ze sobą w dobrych stosunkach. Adopcja psa specjalnej troski to wielki wyczyn, nie ma znaczenia, czy pies jest sparaliżowany, czy całkowicie zdrowy.

Psiaki mają pełno miłości i troski, jaką Tracy je obdarza.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

szesnaście − trzynaście =

Tracey adoptowała sześć psów, które wymagały specjalnej opieki