Myślę, że on też może mnie zostawić

Kiedy byliśmy z przyjaciółmi, od razu zwróciłam uwagę na Igora. Pasował do mojego wyobrażenia o idealnym mężczyźnie: ciemnowłosy, zielonooki, o nieregularnych rysach twarzy, ale był atrakcyjny. Jeśli do tego opisu dodam, że miał atletyczną sylwetkę, to z pewnością podobał się wielu kobietom i wydawało się, że każda mogła czuć się przy nim cudownie.

Zauważyłam, że Igor zwraca na mnie uwagę i rzeczywiście tego wieczoru robił wszystko, żeby mnie zadowolić, a najdziwniejsze było to, że zaczął mi wyznawać swoje uczucia i prosił o pozwolenie odprowadzenia mnie do domu po imprezie. Co tu dużo mówić, lubiłam Igora, ale nie chciałam, żeby nasz związek tak szybko się rozwijał, więc poszłam do domu sama. Pojawiały się telefony z propozycją spotkania, kolacji w restauracji, spaceru po parku, ale ja wciąż odmawiałam. Ten uparty mężczyzna zmienił taktykę, trochę się wycofał, ale zaczął obsypywać mnie kwiatami.

Oczywiście nadszedł moment, w którym się poddałam. Szczęśliwy Igor zorganizował dla mnie romantyczną randkę w hotelu, z pięknym widokiem i drogą, pyszną kolacją.

Poszłam z nim kilka razy na miasto, a potem zaprosiłam go do siebie. Kiedy wydawało się, że jesteśmy już tak blisko, przyznał się, że jest żonaty. Tej samej nocy, Igor opuścił rodzinę ze względu na nasz związek. Zaczęliśmy mieszkać w moim mieszkaniu, ciesząc się sielanką przez kilka miesięcy. Dopiero w pewnym momencie, jakby otworzyły mi się oczy: był leniwy, nie sprzątał brudnych naczyń, rozrzucał skarpetki po pokojach i w ogóle nie pomagał w życiu codziennym, nie kupował jedzenia, przestał wychodzić do pracy.

Nie ufałam człowiekowi, który porzucił swoją rodzinę i cieszyłam się, że nie mamy dzieci i że on też nie może ich zdradzić. Mimo to, w moim sercu pozostało coś z tych niezwykłych uczuć i to echo wciąż trzyma nas razem. Nie wiem, jak zakończyć ten związek, ale moje serce nie jest na właściwym miejscu. Boję się, że może mnie zdradzić, tak jak zrobił to ze swoją byłą żoną.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 − dziesięć =

Myślę, że on też może mnie zostawić