Jak stracić bliskich w ciągu jednej nocy

Jako żonaty mężczyzna z bardzo piękną kobietą, nie mogłem pozbyć się paranoi i zazdrości. Wszyscy mężczyźni wokół mnie, wydawali się być potencjalnymi kochankami i chociaż ufałem mojej żonie, nie mogłem się uspokoić. Była zła na moją hipochondrię i nadmierną zazdrość. Obrażała się, gdy robiłem rzeczy z zazdrości. Jedyną osobą, z którą mogłem się skonsultować, był mój najlepszy przyjaciel.

Zniechęcał mnie też, sugerując, że moja żona już dawno by się ze mną rozwiodła, gdyby znalazła sobie kogoś innego. W dzisiejszych czasach, nie opłaca się utrzymywać kochanków, lepiej jest mieć pełnoprawny związek.

Dałem się na to nabrać, otrzymując dawkę oburzenia od żony, a potem jeszcze więcej pociechy od kolegi. A oni cały czas, sprowadzali mnie na manowce.

Dowiedziałem się, że są razem, ponieważ kolega podwiózł mnie z pracy do domu. Wróciłem wcześniej niż zwykle, otworzyłem drzwi kluczem i na korytarzu wpadłem na kolegę. Zaśmiał się, mówiąc, że przyszedł i czekał na mnie. Prawie znowu im uwierzyłem, dałem się nabrać na ich przynętę, a potem wypadek ujawnił mi prawdę.

Obierałem jabłka na stół i niechcący wrzuciłem nóż do krojenia do kosza. Musiałem grzebać w odpadkach, aby odzyskać te ostre sztućce, a przy okazji natknąłem się na przedmiot, który był stuprocentowym dowodem niewierności mojej żony. Któż lepiej ode mnie może wiedzieć, że to nie jest sprawa moja i mojej żony.

W ten sposób w ciągu jednego wieczoru, straciłem wiarę w dwie osoby, na których mi zależało. Minęło już kilka miesięcy, a ja nadal czuję się zdradzony i boję się pozwolić komukolwiek zbliżyć się do mnie. W końcu, jeśli są na świecie ludzie zdolni do zdrady i oszustwa, jakie są szanse, że nie spotkam ich ponownie?

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

dwa × 1 =

Jak stracić bliskich w ciągu jednej nocy