Chłopiec biegnie przez ruchliwą ulicę, aby uratować rannego psa

Chociaż wielu ludzi, którzy żyją na tym świecie, nie przejmuje się nikim poza sobą, istnieją pewne wyjątki, które zrobią wszystko, aby zapewnić innym bezpieczeństwo. Ta historia opowiada o 11-letnim chłopcu, który został super bohaterem, ryzykując własnym życiem, by uratować rannego psa. Lokalna stacja informacyjna Globo Rural donosi, że chłopiec z Brazylii, Jean Fernandez, rzucił się na środek ruchliwej ulicy, aby uratować skomlącego psa, który został potrącony przez samochód. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając sparaliżowane zwierzę na jezdni.

Nasz 11-letni bohater nie stał bezczynnie, bo wiedział, że musi coś zrobić, aby uratować psa. Z pewnością siebie chłopak wybiegł na ulicę, zatrzymując pędzące samochody, wziął ranne zwierzę na ręce i zabrał je z powrotem w bezpieczne miejsce.

Ten wspaniały i odważny gest został uchwycony w aparacie przez miejscowego Rafaela Matinsa, który udostępnił zdjęcia w sieci. Zdjęcia szybko rozprzestrzeniły się na Facebooku, gdzie pewna kobieta trafnie skomentowała heroiczny czyn słowami; „Ten mały chłopiec jest już większy niż wielu mężczyzn.”

Kiedy matka Jeana została zapytana o jego wielkoduszny akt dobroci, odpowiedziała, że wcale jej to nie dziwi, ponieważ chłopiec był zakochany w zwierzętach odkąd pamięta. Powiedziała, że ​​Jean zawsze będzie pomagać rannym i bezdomnym zwierzętom.

Pies o imieniu Mel został następnie przewieziony do miejscowego schroniska, gdzie pracownicy zbadali jego obrażenia i zapewnili mu niezbędne leczenie.

Oceń artykuł
Dodaj komentarze

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

osiem − 1 =

Chłopiec biegnie przez ruchliwą ulicę, aby uratować rannego psa